אודות סנובה

צללו לעולם של פלאים
תת-מימיים עם סנובה

ברוכים הבאים אל מועדון הצלילה סנובה, יעד הפרימיום של אילת לחובבי צלילה שחושקים בחוויה אישית ואינטימית מתחת לגלים. שוכנים בדרום העיר הדרומית ביותר בישראל, אנחנו לא רק מועדון צלילה אלא קהילה של צוללנים נלהבים. מאז נוסד בשנות ה-90, גדלנו להיות מרכז שבו נרקמים חברויות ונוצרים זיכרונות, כל זאת תוך כדי חקר הים האדום הנהדר.

מסע שהתחיל בשנות ה-90

המועדון שלנו הוקם בתחילת שנות ה-90 על ידי קבוצה של חובבי צלילה שהיו מרותקים ליופי הבתולי של ים סוף. הם לא הסתפקו רק בפעולת הצלילה; הם רצו לחלוק את הקסם עם אחרים. במהלך עשרות השנים, הפילוסופיה הזו נשארה בליבת המשימה שלנו. אנו מספקים לא רק צלילה אלא חוויה מקיפה וסוחפת שמותירה אתכם מועשרים ומשתוקקים לעוד.

המנטרה שלנו: איכות על פני כמות

בסנובה, אנו גאים בהיותנו מועדון קטן ואינטימי. בניגוד למועדונים גדולים ומסחריים יותר, אנו מתמקדים באיכות ולא בכמות. הגודל הקטן שלנו מאפשר לנו להעניק תשומת לב אישית לכל צוללן, מה שמבטיח לא רק בטיחות אלא חוויה יוצאת דופן מתחת למים. מהרגע שתיכנסו למועדון שלנו, תרגישו בהבדל – כאן, אתם לא סתם עוד לקוח; אתם חלק מהקהילה שלנו.

מומחיות שאפשר לסמוך עליה

בטיחות ומומחיות הן אבני היסוד שלנו. המדריכים שלנו אינם רק מוסמכים; הם צוללנים נלהבים עם שנים של ניסיון. הם נבחרו ידנית בגלל הכישורים, הידע והיכולת שלהם ללמד, הם מבטיחים שאפילו הצוללים הכי חסרי ניסיון ירגישו בנוח ובטוח. אנו מציעים מגוון רחב של קורסי צלילה, ממתחילים ועד מתקדמים, והמדריכים שלנו מביאים רמה של מסירות ומומחיות שאין כמותה בתעשייה.

קיימות: ההבטחה שלנו לאוקיינוס

אנחנו מאמינים בלתת חזרה לים שנתן לנו כל כך הרבה. המועדון שלנו מחויב לשיטות אחריות סביבתית לשמירה על היופי הטבעי של מימי אילת. אנו עוסקים בנסיעות ניקוי קבועות ומקפידים על הנחיות צלילה ידידותיות לסביבה, ומבטיחים שהעולם הקסום שמתחת לים יהיה שם עבור הדורות הבאים לחקור.

דילוג לתוכן